Naši milí zákazníci, na našem novém webu si nemohu odpustit stručný článek K NAŠIM ČESKÝM CENÁM

Dresy pod naší značkou beMANIAX jsou šité na zakázku  v České Republice.  Původ  materiálů je vždy evropský, většinou Itálie. Neuplyne týden, ve kterém bych se vyhnul rozsáhlé diskuzi o cenové politice a cenách našich, i konkurenčních, výrobků.

Maximálně se snažíme držet naše ceny na úrovni lokální konkurence. Umělým potlačováním cen směrem dolů ke konkurenci si jen kazíme ekonomické výsledky do podprůměrných čísel.  Stejně jako Vy, i my žijeme, kupujeme a prodáváme v České Republice, snažíme se našim zaměstnancům platit průměrné české mzdy a samozřejmě si chceme užívat výsledky našich kladných ekonomických čísel….což se ne vždy daří. Textilní průmysl, kam jsme zařazeni, je u nás bohužel stále vnímám jako obor, snad se nebojím napsat i slovo – podřadný.

Náš nejdražší dres se skládá z 23 střihových dílů, obsahuje  reflexní švy a je zpracován z nadstandardního materiálu.  Pokud by tento dres šila jedna šikovná švadlenka, potřebuje k  tomu 5 druhů šicího stroje a vypracuje ho za cca  90 minut…Zkuste si prosím sami zvážit Váš čistý hodinový plat (vynásobením 2,5x dostanete zhruba sumu, kterou za vás platí zaměstnavatel) a spočítat cenu práce, spojené s jedním kusem dresu. Materiál, provoz firmy a strojový park nepočítaje…stěžovat si zde ale nechci a nemohu….stále si žijeme luxusně a např. splachujeme pitnou vodou…!

Naše TOP modely chceme mít do detailu propracované a materiálově vyvážené.   Snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc i ve vašich osobních požadavcích na individuální úpravy. Každému zákazníkovi se věnujeme samostatně a každá zakázka je také naceňována individuálně.  Nemůžeme a ani nepatříme mezi nejlevnější, ba ani levné firmy na trhu.

Na dotazy e-mailem typu: „Co nám nabídnete za 100.000 Kč?“  opravdu neumím odpovědět. Rozhodnete-li se poptat dres u nás, tak věřím, že nehledáte nejlevnější dres na trhu a víte co potřebujete.  S našimi zákazníky budujeme trvalý vztah, poskytujeme i povýrobní servis  a nechceme být jen dalším výrobcem v pořadí těch, kteří nevyhověli…

Hledáte li ekonomický dres, uděláme pro vás maximum, ale zejména při kusové výrobě, nelze v ČR vyprodukovat dres za asijskou cenu.

s díky za pochopení a přátelským pozdravem
Vlada Blažek

vlada@bemaniax.com

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This