Naši milí zákazníci, na našem webu si nemůžeme odpustit stručný článek K NAŠIM ČESKÝM CENÁM.

Dresy pod naší značkou beMANIAX jsou šité na zakázku v České Republice. Původ materiálů je vždy evropský, většinou Itálie.

Maximálně se snažíme držet naše ceny na úrovni lokální konkurence. Stejně jako vy i my žijeme, nakupujeme a prodáváme v České Republice. Snažíme se našim zaměstnancům platit průměrné české mzdy a samozřejmě si chceme všichni užívat výsledky naší práce.

Náš nejdražší dres se skládá z 23 střihových dílů, obsahuje  reflexní švy a je zpracován z nadstandardního materiálu.  Pokud by tento dres šila jedna šikovná švadlenka, potřebuje k tomu 5 druhů šicích strojů a dres vypracuje za cca 90 minut. A to jsme jenom u šití.

Naše TOP modely máme do detailu propracované a materiálově vyvážené. Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc i ve vašich osobních požadavcích na individuální úpravy. Každému zákazníkovi se věnujeme samostatně a každá zakázka je zpracovávána individuálně.

Rozhodnete-li se poptat dres u nás, věříme, že nehledáte nejlevnější dres na trhu a víte co potřebujete. S našimi zákazníky budujeme trvalý vztah a snažíme se, aby se k nám vraceli.

Hledáte-li ekonomický dres, uděláme pro vás maximum. Ale zejména při kusové výrobě nelze v ČR vyprodukovat dres za asijskou cenu.

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This