Zakázková výroba dresů od českého výrobce

Tento web je určen hlavně zájemcům o zakázkovou  výrobu cyklistických dresů.  Doufáme proto, že Vám tato sekce poskytne vyčerpávající informace o možné spolupráci s námi.

Zakázková výroba cyklodresů

Nejvíce nás baví cyklistika, které se také nejvíce věnujeme. Čekejte od nás propracované cyklodresy, na jejichž vývoji a úpravách zdatně pracujeme. Toto nejnáročnějí pole v zakázkové výrobě dresů je náš denní chléb…trochu neskromně proto říkáme: „Čekejte dobré výsledky!

Zakázková výroba dresů pro dálkové a terénní běhání

A následuje terenní a dálkové běhání, to je taky super, pohrávat si s terénem nebo se trápit na vysokých kilometrech ultramaratonských tras. K zakázkové výrobě běžeckých dresů sice používáme běžné střihy, ale upravené o větrací díly a zpracované z funkčních materiálů.

Zakázková výroba dresů pro inline

A co třeba Inline? Znáte to, když člověk trochu ovládne ta kolečka, co nejsou ochotna brzdit a zvládat měkký terén, tak ho to začne bavit. Když pak i záda přestanou bolet z neustálého předklonu, tak se dostanete do bruslařského rauše…čistý asfalt, kolečka jedou..no paráda. . Ano, brusle trápíme již mnoho let a proto jsme udělali také střih závodní kombinézy, díky tomu můžeme potěšit i bruslaře zakázkovou výrobou inline dresů.

Zakázková výroba teamových a firemních dresů

Samozřejmě, že Vás neodmítneme ani s ležérníma nebo sportovníma trikama na týmové sporty typu volejbal, nebo různá funny nebo firemní trička. I tam s námi dojdete k úspěchu.

Nechte si od nás vyrobit váš dres a poté co nás nezávazně kontaktujete na poptavky@bemaniax.com, očekávejte tyto jednoduché kroky:

1/ pravděpodobně budeme chtít nějaké informace – kontaktujeme Vás

2/ zašlete nám design. Můžete ho vytvořit náčrtem, elektronicky nebo nám poslat obrázek něčeho co se vám líbí

3/ my zpracujeme návrh a zašleme zpět – následně si elektronicky vyměníme požadované  úpravy designu

4/ pokud požadujete, zašleme vám zkušební sadu 

5/ následuje konkrétní objednávka

6/ my poté cca. 4-5 týdnů vyrábíme 

Pin It on Pinterest

Share This