Materiály pro letní dresy

Přehled materiálů. které používáme na výrobu letních modelů. 

MICRO / MICRO.COOLMAX

všeobecně známý a oblíbený materiál 140gm2. Líc hladký s vypouštěnými očky, 1x1m, dobře odvádí vlhkost a rychle schne. Používáme ho na dresy s krátkým i dlouhým rukávem a běžecká trička.  Dobrá elasticita cca. 15% zajistí velmi slušné vlastnosti jak na tělové, tak na volné dresy.

THINK 101

moderní  elastický úplet vhodný na tělové dresy. Jemná hladká struktura, lehce lesklý povrch. Materiál je prodyšný, elastický, rychle schne.

THINK 505

moderní  elastický úplet vhodný na tělové dresy.  Jemná mřížková struktura, lehce leský povrch. Materiál je prodyšný, elastický, rychle schne.

THINK 707

moderní  elastický úplet vhodný na tělové dresy.  Jemná mřížková struktura, lehce leský povrch. Materiál je prodyšný, elastický, rychle schne.

MONDRIAN

Lehký úplet na dresy  s očky cca. 5x8mm působí skoro jako síťovina. Moderní dresovina 130gm2 na letní dresy nebo na odvětrávací části dresů.  Elasticita cca.20%.

ARIANE

jemná, lehká síťovina s malými nenápadnými očky, vhodná pro odlehčené dresy.

PRIMERA

hustá pružná síťovina vhodná jako větrací síťka nebo i na celou plochu dresu – letní vzdušný dres

TAHITI

hutnější síťovina s výraznou strukturou. Vhodná jako síťovina k dresům, ale také vestám, bundám, kalhotům

REJADILA

síťovina s výraznými „větracími otvory“. Vhodná např. pro běhací dresy, orientee dresy

SHIELD ENDURANCE

hladký a v obou  směrech  elastický ůplet ve vysoké gramáži 240g.m.   Endurance používáme bez vyjímky na všechny letní kraťasy a „chladné“ čapáky z toho důvodu, že jeho vlastnosti zaručí dobrou a trvalou elasticitu kalhot. Při vytáhnutí úpletu před exponovaná místa nešedne!  Jeho elasticita se při nasáknutí, např, při jízdě za trvalého deště, nesnižuje!

FLOW

ultralehká tkanina 80gm2 s membránou. Oboustranně neprodyšný materiál je vhodný na pláštěnky, které jsou pak lehké, nemačkavé a skladné.

MISSION

lehký, lamino úplet s membránou a malou pružností, který používáme na vesty a letní bundy.  Líc je hladký  a voděodolný.  Malá prodyšnost dokáže i přes jeho nízkou gramáž 110gm2 udržet pod vestou  dobré tepelné podmínky, zejména při vyšší tělesné aktivitě.

Pin It on Pinterest

Share This