Materiály pro zimní dresy

Přehled materiálů  námi používaných na výrobu modelů do chladnější sezony.

GAVIA

vnitřně počesasný úplet 250g.m elastický v obou směrech.  Úplet používáme na zimní čapáky  a záda zimních, a combi bund.  Úplet zajistí dobrou prodyšnost a termoizolační vlastnosti.  Spolehlivý je při využití na teplé kraťasy, které se poslední dobou stávají populární na brzké jarní ježdění.

WINTER CUBE

rubově počesaný úplet elastický v jednom směru. Líc kostičkovaný 0,5×0,5 cm. Úplet při použití jako druhá vrstva dobře odvádí vlhkost a hřeje. Používáme ho na dresy s dlouhým rukávem do chladnějšího období.

BRIDGE

softshellový vícevrstvý úplet s rubovým počesem a matným hladkým lícem. Jeho neprodyšnost a vysoká gramáž 320g.m zajistí tepelný komfort do  -10°C.  Velni dobrá vodě-odolnost (vodní sloupec 10000 mm)  s prodyšností 11l/m2/24hod.  Úplet používáme na zimní bundy.

HILL

softshellový vícevrtsvý úplet 280g.m s rubovým počesem a strukturovaným lesklým lícem, který působí  „kuličkovým designem“.  S vodním sloupcem 11000mm dobře odolává dešti. Jeho prodyšnost 11l/m2/24hod plně dostačuje k odvodu tělesné vlhkosti. Má vyšší splývavost než Bridge a proto zimní bundy, na které ho používáme, nepůsobí při obléknutí „prkenným“ dojmem.

Pin It on Pinterest

Share This