Naše inovace

Nechceme postávat v pozadí, novinek se nebojíme. Naopak – jsme TI, kteří nad produkty přemýšlejí a jedni z prvních, kdo novinky uvádí do praxe.  Přidej se  k nám!

Níže vám představíme pár letošních NEWS

MODERNÍ REFLEXNÍ PRVKY

Taky máte rádi ty moderní prodloužené rukávy? vejde se na ně více reklamy..:) My je úplně v oblibě nemáme, ale když se to vozí, tak se to vozí….rozhodli jsme se udělat kompromis mezi bezpečností a módou….
Jistě znáte ty situace, kdy se v sprnu vracíte trochu později ze švihu  a náhle je ve 20.30 tma…ačkoliv jste zase nevzali světlo, tak zde je řešení – ve dne elegantně ohrnuté rukávky s perforací se za šera stanou pouhým překlopením dolů reflexními prvky!

V roce 2019 nabízíme zkusmo na zakázkovém oblečení.  

VÝSTELKA PREDATOR

Jednou z těch opravdu odvážných novinek je námi používaná výstelka PREDATOR.  Skvělý počin. na který jsme hrdí, a který s  námi užívají i naši zákazníci. Výstelka PREDATOR
– svým pohybem pracuje na sedle společně se zadními partiemi jezdce,
– velmi dobře větrá
– svoji velikostí vylučuje kontakt švů a sedla
– ergonomický tvar výstelky s antibakteriálním povrchem 100% pracuje pro uživatele

Výstelka je určená zejména pro silniční dlouhé výjižďky v řádu mnoha hodin i opakovaných použití více dní. Tloušťka výstelky je sice jen 10mm, ale splní svoji práci i na MTB.

DÁMSKÉ KRAŤASY BEBA

Další novinkou, kterou vám rádi přinášíme je řešení šlí u dámských kraťasů.  Jak jsme mi muži vyzkoušeli v praxi, kočičkám prostě vadí šle…proto jsme vyndali na stůl řešení a šle jsme natáhli mimo prsa.
– šle nevadí přes bradavky
– tah šlí je veden bokem
– šle v terénu drží prsa

Nejedná se  pouze o upravu pánských kraťasů, ale díly jsou na našich kratasech BEBA celkově výlučně dámské…!  Kratasy děláme do setů s dresy a samozřejmě také na týmové zakázky.

VĚTROVKY S MANŽETOU

novinkou 2017 je také vynechání všité gumy u konců vest a větrovek i rukavic. Namísto všité gumy v zápěstí,krku a průramku používáme manžetu, která se přizpůsobí každému obvodu.  Vyřešili jsme tak nepadnoucí límce, zápěstí i průramky, do kterých při sjedu fouká…
– pružná manžeta se pžizpůsobí
– manžety neškrtí
Inovace, kterou ocení zejména ti, kteří skutečně najíždějí a ocení detaily.

Pin It on Pinterest

Share This