Termín výroby vašich dresů

náš běžný termín trvá 4 až 5 týdnů ode dne započetí výroby.  V jarních měsících je to do 5 týdnů, v letních a podzimních měsících stíháme výrobu do 4 týdnů.

POZOR – práce na grafickém návrhu není do tohoto času započítávána.  Grafické práce jsou mnohdy komplikované a trvají déle, proto nejjistěším termínem datum úhrady zálohy.

Víme, že na svoje dresy často spěcháte a i přes naši  snahu, mnohdy bývá potíž termín oboustranně vyladit. U nás můžete kalkulovat s termínem dodání nejpozdějí 28. kalendářní den od potvrzení zakázky, jímž rozumíne den úhrady 50% ceny.
Drobné odchylky od domluvených termínů se zejména na jaře přihodily i nám. Abychom se společně tomuto neduhu vyhnuli, nabízíme řešení. Zajistěte si garantovaný termín předání!


Upřednostnění vašeho termínu

Několika možnostmi si můžete vyžádat  upřednostnění vaší výroby garantovaným termínem dodání vašich dresů.

  • termín EXTRA: máte 1-2 kusy a chcete je extra rychle? Pak vám jejich výrobu dokážeme nabídnout do druhého dne. Asi tušíte, že tato extraslužba není úplnně zdarma. Ano, za výrobu do druhé dne je účtován paušální poplatek 2000,- Kč bez DPH.
  • termín dodání SUPER: garantovaný termín předání nebo odeslání  11. kalendářní den od potvrzení zakázky. Tuto službu si vám dovolíme nabídnout  pouze do počtu 20 kusů a je také zpoplatněna částkou 1500,- Kč bez DPH.
  • termín dodání CLEVER: garantovaný termín předání nebo odeslání 20. kalendářní den od potvrzení zakázky. Tento 3-týdenní termín nabídneme při počtu do 40 kusů a poplatek 1000,- Kč bez DPH
  • termín dodání KLASIK je běžné zpracování a dodání zakázky

Pin It on Pinterest

Share This