Podmínky pro nakupování prostřednictvím našeho internetového obchodu

PROVOZOVATEL

Firma TEXO PLUS s.r.o.  provozuje na stránce bemaniax.cz maloobchodní a zakázkový elektronický prodej vlastních produktů.   Zboží si objednáváte přímo u výrobce a proto za něj neseme plnou odpovědnost a stojíme za kvalitou prodávaného zboží. Zakázkové produkty, stejně jako výrobky z eshopu jsou vyráběny až na základě objednávky.

E-shop provozuje firma:

TEXO PLUS s.r.o.
Maršovice 94
468 01, Jablonec nad Nisou
Česká republika
mobil: +420 775 69 69 08
e-mail: textil@texoplus.cz
IČ: 62240439
DIČ: CZ62240439
ID datové schránky: 4yi637c

PROVOZNÍ DOBA: Pondělí – Pátek 7:30 až 16:00
Společnost je zapsána v OR u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 7943, IC62240439.

OBJEDNACÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Zboží můžete objednat elektronicky prostřednictvím e-shopu, telefonicky na čísle 775 696 908 , nebo e-mailem objednavka@bemaniax.cz

Ve formuláři objednávky je nutné zadat všechny údaje, abychom si mohli objednávku ověřit a telefonicky potvrdit.
Objednávky vyřizujme  do 2. – 10. dne od objednání přičemž vždy  dostanete nejprve potvrzení automatickým emailem.  Vždy voláme telefonickou informaci o termínu dodání. Zboží je také možno vyzvednout osobně v naší provozovně na adrese Maršovice 94, Jablonec nad Nisou 46801.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Ceny uváděné na stránkách našeho firemního e-shopu jsou uváděny včetně DPH. Úhrada za zboží je řešena dobírkovým balíkem prostřednictvím služby PPL.  Hotově při osobním odběru nebo předem platebním převodem na účet prodávajícího.

Cena u zakázkové výroby je informativně udávána v cenách bez dph a dle objednávaného množství. 

Číslo účtu:    4314676001   kód banky: 5500 (Reiffeisen Bank)

Při případném vrácení zboží, bude z fakturované částky odečtena částka poštovného.

DOPRAVA ZBOŽÍ

Zboží zasíláme prostřednictvím PPL nebo DPD. Dopravce negarantuje dopravu do druhého dne ode nde podání, garantuje dodání na zákazníkem určenou adresu nejpozději do třetího dne od podání zásilky. Cena přepravného je stanovena dle celkové ceny objednávky:

balík PPL 140 Kč vč. dph
balík DPD 140 Kč vč, dph
u objednávek zboží nad 2000 Kč – poštovné zdarma

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost při převzetí zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud příjemce zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost neprodleně dopravci, který je povinen sepsat zápis o škodě. Pokud tato zásada nebude prokazatelně dodržena, má zasílatel právo reklamaci zamítnout z důvodu nedostatku důkazů o vzniku škody během přepravy.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ – viz.GDPR

Informace o zákaznících používáme pro jednu konkrétní objednávku. Dále jsou uchovávány v našem archivu. V případě zájmu o zasílání našeho novinkového newsletru, je na zadný email posílán novinkový newsletr, který lze kdykoliv odhlásit.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

obchodní podmínky zapsal: Blažek 1.1.2019

Pin It on Pinterest

Share This