Podmínky pro nakupování prostřednictvím našeho internetového obchodu

PROVOZOVATEL

Firma TEXO PLUS s.r.o. provozuje na stránce bemaniax.cz maloobchodní a zakázkový elektronický prodej vlastních produktů. Zboží si objednáváte přímo u výrobce a proto za něj neseme plnou odpovědnost a stojíme za kvalitou prodávaného zboží. Zakázkové produkty, stejně jako výrobky z eshopu jsou vyráběny až na základě objednávky.

E-shop provozuje firma:

TEXO PLUS s.r.o.
Maršovice 94
468 01, Jablonec nad Nisou
Česká republika
mobil: +420 775 696 908
e-mail: textil@texoplus.cz
IČ: 62240439
DIČ: CZ62240439
ID datové schránky: 3f9sfv

PROVOZNÍ DOBA: Pondělí – Pátek 7:30 až 16:00
Společnost je zapsána v OR u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 7943.

OBJEDNACÍ A DODACÍ PODMÍNKY.

Zboží můžete objednat elektronicky prostřednictvím e-shopu, telefonicky na čísle 775 696 908, nebo e-mailem: textil@texoplus.cz

Ve formuláři objednávky je nutné zadat všechny údaje, abychom si mohli objednávku ověřit a potvrdit.
Objednávky vyřizujme v domluveném termínu, přičemž vždy  dostanete nejprve potvrzení automatickým emailem. Zboží je možno vyzvednout také osobně v naší provozovně na adrese TEXO PLUS s.r.o., Maršovice 94, 46801 Jablonec nad Nisou.

PLATEBNÍ PODMÍNKY.

Ceny uváděné na stránkách našeho firemního e-shopu jsou uváděny včetně DPH. Úhrada za zboží je řešena dobírkovým balíkem prostřednictvím zásilkové služby, hotově při osobním odběru nebo platbou předem platebním převodem na účet prodávajícího na základě zálohové faktury

Cena u zakázkové výroby je kalkulována individuálně dle objednávaného množství a provedení na základě poptávky mailem. Cena je uváděna bez DPH.

Číslo účtu:    4314676001/5500 (Raiffeisen Bank)

Při případném vrácení zboží bude z fakturované částky odečtena částka přepravného.

DOPRAVA ZBOŽÍ

Zboží zasíláme prostřednictvím zásilkové služby. Dopravce negarantuje dopravu do druhého dne ode dne podání, garantuje dodání na zákazníkem určenou adresu nejpozději do třetího dne od podání zásilky. Cena přepravného je stanovena dle velikosti zásilky a celkové ceny objednávky:

Přepravné obvykle ve výši 140,- Kč včetně DPH
Doběrečné ve výši 36,- Kč včetně DPH
U objednávek zboží nad 5000,- Kč je přepravné zdarma

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ.

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost při převzetí zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud příjemce zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost neprodleně dopravci, který je povinen sepsat zápis o škodě. Pokud tato zásada nebude prokazatelně dodržena, má zasílatel právo reklamaci zamítnout z důvodu nedostatku důkazů o vzniku škody během přepravy.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ – viz.GDPR

Informace o zákaznících používáme pro jednu konkrétní objednávku. Dále jsou uchovávány v našem archivu. V případě zájmu o zasílání našeho novinkového newsleteru, je na zadný email posílán novinkový newsleter, který lze kdykoliv odhlásit.

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Pin It on Pinterest

Share This