Už trénuješ na letošní sezónu?

Ano, již jsem začal, ale začátek pro mne nebyl moc příznivý. Po měsíci trénování jsem měl náběh na angínu, které jsem se nemohl zbavit 14 dní, a nyní se mi opět vrátila bolest kolene, ale i s tím se poperu a hurá jezdit dát, aby byli co nejlepší výsledky. Celkem mám najeto něco přes tisíc km.

Kolik jsi najel minulý rok km?

Někomu to bude připadat málo, ale pro mne to byl životní rekord 🙂 najel jsem cca 4.000,- km.

Kolikrát jsi jel na kole pod parou? 

Odpověď je jasná, ale náhodou to bude číst nějaká osoba, co nám má pomáhat a chránit a měl bych poté problémy, takže oficiálně na kole pod vlivem nejezdím 😉 . „Neoficiálně se najdou situace, kdy se na kole jezdí pod parou, třeba loni jsem byl na oslavě narozenin a jezdili jsme na kole určitou vzdálenost za co nejdelší dobu, ale střízlivý jsme určitě nebyli :-D.

Máš nějaké oblíbené cyklistické destinace v ČR, o které se chceš podělit?

Jelikož pocházím z podhůří Orlických hor, tak moje oblíbené cyklotoulání probíhá po Orlických hřebenech. Je zde krásná příroda, málo lidí a člověk nikdy neví, jaké zde panuje počasí. Pamatuji se, že jsme jednou s týmovým kolegou Davidem Pourem vyrazili od rodičů jezdit na hřebeny, u nás bylo krásně a na hřebenech sníh. Turisti na nás koukali jako na blázny, protože jsme měli letní oblečení a oni zimní, ale byla to paráda. Jinak krásně je všude tam, kde se dá jezdit.

Proč právě bemaniax?

V tomto týmu jsou super lidi. Myslím tím jak závodníky, tak i ty, co se o nás starají v zázemí závodu. A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělé oblečení od bemaniax, které mi pomáhá jak v závodech, tak i při projížďkách v mém okolí.

Pin It on Pinterest

Share This