Jaký výsledek považuješ za svůj největší sportovní úspěch a jaký máš vysněný?
Začala jsem jezdit závody asi před třemi lety, brala jsem to jako možnost si projet trasy v různých místech po Česku, kam bych se sama nevydala. Když navíc přišel nějaký ten úspěch, byl to příjemný bonus, který samozřejmě nabíjí a nakopne! Musím říci, že první závod, který jsem kdy vyzkoušela, byl kvadriatlon, kde byly zařazeny i mé oblíbené kolečkové brusle a hned z toho bylo druhé místo celkově v ženách. Jelikož znám pouze jediný kvadriatlon po Česku, přidala jsem cyklo závody, nejdříve pouze bajky.

V loňském sezoně bych k nejlepším výsledkům zařadila vítězství v silničním Českolipském poháru a první místo v kategorii a celkově druhé místo v ženách v rámci série závodů Road Cup 2018 , serie Road Maraton. Do série patří např. „výživné“ závody Beskyd Tour po vrcholcích Beskyd v délce 150 km s cca 3 tisíci převýšení (1. místo celkově ženy) a Krušnoton s trasou 250 km s téměř 5 tisíci převýšení (1. Češka, 2. věková kategorie, 3. ženy celkově).

Ráda bych někdy vyzkoušela alpské etapové maratony.

Kolik km týdně je v tvém osobním tréninkovém plánu?
Jelikož mám práci, kde si musím určitý počet hodin „odsedět“ v kanceláři a do toho běžné záležitosti života, plánuji trénink většinou nahodile, podle časových možností. Což samozřejmě ideální není, ale sportuji zejména pro radost 😊

Pokud zrovna nesedíš na kole, kde tě může člověk najít?
V zimě v sauně, na lyžích nebo nově i v bazénu, v létě v přírodě, u moře, v kavárně, v dobré restauraci.

Nějaká cyklistická destinace, kterou bys doporučila?
Určitě Mallorca. A chtěla bych vyzkoušet Kanárské ostrovy (třeba všechny).

Proč právě BeManiax?
Musím říci, že mne sportovní oblečení této značky zaujalo na první dobrou, vídala jsem stánky BeManiax na cyklistických akcích a nikdy jsem neodolala jít si oblečení blíže ohmatat (super materiál) a prohlédnout. Druhou věcí, která mne zaujala, je určitá jinakost a neupjatost (ať už designu oblečení nebo lidí kolem firmy a v teamu)

Pin It on Pinterest

Share This