ZIP WICO W0

ZIP WICO W0 – jemný zip spolehlivého českého výrobce. Jemná plastová spirála, příjemná léga a rovný, decentní taháček v černé, nebo průhledné barvě. Dle designu dresu všíváme bílý, černý nebo fluo zelený zip. Délku zipu si mlžete ovlivnit – 20 cm, 40cm nebo celorozepínací, My všíváme do dresů celororepínací zip jako běžný standard. Ostatní délky na přání.

ZIP WICO W10

zip spolehlivého českého výrobce. Plastová 3mm spirála  nami používaná do zimních bund má 2cm železný taháček ve stříbrné  barvě. Vhodný na zimní věci, kdy rozepínáte s navlečenou rukavicí. Dle designu dresu všíváme bílý nebo černý zip. Délku zipu je vždy celorozepínací, Tento model  všíváme do zimních bund.

ZIP WICO W0 reflex

do zipů na zadních partiích dresů a kalhot používáme reflexní zip WICO: Plastová spirála  s légou s reflexními vytkávánými čtverečky 1x1mm. Tentozip používáme zejména na zadní zipové kapsy a zapínání čapáků. Dle designu všíváme bílý nebo černý zip. Délka zipu dle potřeb.

ZIP MAS

na přání za příplatek 50 Kč všíváme italské zipy MAS. Plastová barevná spirálka  a jemnou légou a anatomickým černým taháčkem.  Tento zip používáme na naše prodejní TOP modely.  V zakázkové výrobě od 70ks si ho můžete objednat v jakémkoliv barevném provedení. Délka zipu dle potřeb.

Pin It on Pinterest

Share This